+48 515 673 273

[email protected]

Sprawdź najczęściej zadawane pytania.

Ile to kosztuje?

Od 17 do 20 zł dla 1 dziecka, a przy większej zamówieniach oferujemy rabaty. Więcej szczegółów w Cenniku.

Ile trwa jedna lekcja?

Standardowe 45 minut, po czym następuje zmiana między klasami.

Gdzie odbywają się zajęcia?

We wskazanej przez szkołę sali lekcyjnej lub gimnastycznej (z dostępem do gniazdek elektrycznych), do której przychodzą kolejne klasy.

Z jakich przedmiotów szkolnych prowadzimy zajęcia?

Większość naszych scenariuszy oparta jest na geografii i astronomii, ale pracujemy także nad tematami z biologii czy fizyki. Więcej informacji na stronie Lekcje.

Ile dzieci na raz może uczestniczyć w lekcji?

W trakcie 1 lekcji możemy prowadzić zajęcia dla maksymalnie 30 uczniów i wszyscy jednocześnie oglądają te same sceny, dzięki czemu wspólnie przeżywają emocjonujące historie.

Czy podczas lekcji każdy uczeń korzysta z gogli VR i innych narzędzi technologicznych?

Tak, wszyscy uczniowie są zaangażowani i każdy ma swój zestaw edukacyjny do nauki i zabawy.

Kto prowadzi zajęcia i czuwa nad bezpieczeństwem dzieci?

Zajęcia prowadzone są przez naszych przewodników, którzy odpowiednią narracją zgodnie ze specjalnie przygotowanymi scenariuszami pokażą dzieciom jak można uczyć się przez zabawę.

Czy zajęcia EdukacjiVR to dobra alternatywa dla kina?

Oczywiście, że tak! Zamiast biernego oglądania dajemy możliwość wzięcia udziału w interaktywnej lekcji w wirtualnej rzeczywistości. Dodatkowo uczniowie mają cały czas dostęp i możliwość kontaktu z przewodnikiem, który może na bieżąco odpowiadać na nurtujące ich pytania i zagadnienia.

Czy osoby w okularach korekcyjnych mogą brać udział w zajęciach?

Okulary korekcyjne nie powinny być przeszkodą w korzystaniu z gogli VR. Jednak przy dużych i skomplikowanych wadach wzroku zalecamy konsultację z lekarzem przed zajęciami.

Czy patrzenie z bliska na ekrany jest bezpieczne dla dzieci?

Zdajemy sobie sprawę, że dłuższe patrzenie w ekran z bliska może być męczące, dlatego podczas naszych lekcji dzieci nie korzystają cały czas z gogli, zajęcia urozmaicone są korzystaniem z technologii rozszerzonej rzeczywistości oraz licznymi grami i zabawami, które pomagają ustrukturyzować poznane informacje. Jako ciekawostkę możemy dodać, że prowadzone są projekty leczenia zeza u dzieci właśnie z pomocą VR, także jest to bezpieczne technologia.

teachervr

Jeśli masz więcej pytań nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.